Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 24 – 28 Şubat 2015

 

MiDRY olarak 27. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarında göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

 

}

EDT EXPO 2015

25 - 28 Mart 2015 tarihleri arasında CNR fuar merkezinde gerçekleştirilen EDT EXPO 2015 fuarına katılımlarınızdan dolayı teşekkür ederiz.  

HACCP Sertifikası

  

 

MiDRY AirJet artık uluslararası niteliğe sahip, gıda sektörünün aradığı HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point) sertifikası sahibi. HACCP, gıda işletmelerinde, sağlıklı gıda üretimi için gerekli olan hijyen şartlarının (personel hijyeni, ekipman hijyeni, hammadde hijyeni, ortam hijyeni, vb.) belirlenerek bu şartların sağlanması, üretim ve servis aşamasında tüketici açısından sağlık riski oluşturabilecek nedenlerin belirlenmesi ve bu nedenlerin ortadan kaldırılması temeline dayanan bir ürün güvenilirliği sistemidir.

  

Marka Tescil

Marka tescil belgesine ula şmak için tık layın  

13 - 16 OCAK 2016 ANTALYA EXPO CENTERDAYDIK

   13 - 16 Ocak 2016 Antalya EXPO Center Fuar'ındayız.

ÜLKER'de Bizi Tercih Etti

           

Midry’nin sürdürülebilirlik politikası: Markalaşma

    

http://www.mallreport.com.tr/NewsDetail.Asp?NewsID=4945&Title=Midry'nin-sürdürülebilirlik-politikası:-Markalaşma-MallReport  Ekolojik hizmetler vererek çevreye duyarlı bir iş yapış biçimi benimsediklerini ifade eden Midry Bölge Müdürü Uğur Celep, Midry markasının çok kısa bir zaman zarfında sektör ile bütünleştiğini belirterek, “Sürdürülebilirlik ve farkındalığı sağlamak adına en çok önem verdiğimiz politikaların başında markalaşma sürecimiz geliyor” dedi.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız

Telif Hakkı © Mi Bilişim Teknolojileri. Tüm Hakları Saklıdır.